90X190 İÇ YATAĞA UYGUN OLARAK TASARLANMIŞTIR.

 

Genişlik:          98 cm

Yükseklik:      170 cm

Uzunluk:        198 cm

 

Ürün Malzemesi: Masif çam ağacından imal edilip lake boyalıdır.

 

Ürün Montajı: Ürün demonte olarak gönderilmektedir. Her parçanın ucunda numaralar mevcuttur. Eş numaraları birbirine vidalayarak kurulumu yapmanız gerekmektedir. Vidalama işlemi içn matkaba ihtiyacınız olacaktır. Gerekli vida ve dübel kutu içerisinde mevcuttur.

 

Kullandığımız Boya ve Çocuk Sağlığı Bakımından Özellikleri :Çocuk emniyeti, her ebeveynin en önemli meselesi ve tüm toplumun sorumluluğudur. Çocuklar için emin bir ev ve emin bir çevre sağlanmalıdır. Evlerde çocuklara özel hazırlanmış, potansiyel tehlike içeren ürünler olabilir. Çocukların eğlence amaçlı kullandığı bu ürünlerde de emniyete dikkat edilmelidir. Polchem marka boya N 71-3 (Avrupa Birliği Standartları) standartlarına uygun olup, 19 ağır metal taraması yapılan son güncel versiyonuna (EN 71-3:2013) göre Global bağımsız test kuruluşu tarafından onaylanmıştır.

Ürün demonte olarak gelmektedir.

 

Montessori ürünleri ile insanlığın mimarı olan çocuğa kendi başına kullanabileceği bir ortam sunmaktadır. 

 

Maria Montessori diyorki, Çocuğa kendi başına kullanabileceği bir ortam vermeliyiz: Kendi küçük lavabosu, kendi açabileceği çekmeceler, kendi kullanabileceği gündelik eşyalar, kendi katlayıp-yayabileceği sevimli bir battaniyenin altında uyuyayacağı küçük bir yatak. Ona, içinde yaşayabileceği ve oynayabileceği bir ortam vermeliyiz; sonrada onun kendi ellerini bütün gün kullanmasını gözlemeli, akşam kendi başına kıyafetlerini değiştirmesini ve kendi başına yatağına uzanmasını sabırla beklemeliyiz.

 

Farklı renk ve farklı ölçü için sipariş vermeden önce bizimle iletişime geçiniz

Destek Hattı 0258 274 63 30

Whatsapp İletişim 0544 885 18 50

Duvar Hesaplama